Жена откри огън вчера близо до рокендрол маратона в Сан

...
Жена откри огън вчера близо до рокендрол маратона в Сан
Коментари Харесай

Жена откри стрелба до рокендрол маратон в Сан Диего, рани полицай

Жена откри огън през вчерашния ден покрай рокендрол маратона в Сан Диего, в Южна Калифорния, и бе задържана, заяви Българска телеграфна агенция.

Малко по-късно маратонът е бил обновен.

При ареста е бил ранен служител на реда, който се е прострелял в крайници, изстрелвайки два патрона против обвинената, само че не я улучил. Той е признат в болница.

Местни малките екрани се позоваха на очевидци, които описват, че на паркинг покрай финала на рокендрол маратона към 11 ч локално време отекнали четири или пет изстрела. При ареста дамата се криела под автомобил на най-високото равнище на паркинг в центъра и била насочила пневматично оръжие към главата си.

Организаторите на събитието обявиха, че стрелбата не е била обвързвана с него. Около 4900 участници в маратона били отклонени към обезопасена зона и маратонът бил пресечен за 11 минути, след което е било обещано позволение да продължи, прибавя Агенция Франс Прес.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР