Жена от Симитли е била блъсната на паркинг на автогарата

...
Жена от Симитли е била блъсната на паркинг на автогарата
Коментари Харесай

Жена е с фрактури, след като е била пометена от кола, която е избягала в Благоевград

Жена от Симитли е била блъсната на паркинг на автогарата в Благоевград от кола, оповестиха от пресцентъра на.

Злополуката е станала към 18:30 часа нощес на бул. „ Св. Димитър Солунски “. Според първичните данни лек автомобил с незнайни все още марка и лидер, движейки се на заден ход е блъснал 54-годишна жена от Симитли, която е потърпевша с фрактура на капачката на крайници.

Работата по определяне на лидера и автомобила продължава.

Присъединете се към нашия 

Гонка с тротинетка във Варна приключи с ранен служител на реда

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР