Жена наръга с нож четирима души пред метростанции в София
Жена наръга двама души пред метростанция " Васил Левски " в София, след това същата жена наръга още две дами на бул. " Черни връх ", в посока хотел " Хемус ". Престъплението се случва преди минути, оповестява bTV.
Всички потърпевши са германци. Очаквайте детайлности.
Всички потърпевши са германци. Очаквайте детайлности.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




