Жена наръга двама души пред метростанция Васил Левски в София,

...
Жена наръга двама души пред метростанция Васил Левски в София,
Коментари Харесай

Жена наръга с нож четирима души пред метростанции в София

Жена наръга двама души пред метростанция " Васил Левски " в София, след това същата жена наръга още две дами на бул. " Черни връх ", в посока хотел " Хемус ". Престъплението се случва преди минути, оповестява bTV. 

Всички потърпевши са германци. Очаквайте детайлности. 
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР