Шофьор на 18 г. с БМВ блъсна жена на зебра в Казанлък
Жена на 49 години е настанена в болнично заведение след пътен случай на пешеходна пътека в Казанлък. Това оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Стара Загора. Пострадалата е с разнообразни пострадвания, няма заплаха за живота ѝ.
Пътнотранспортното произшествие е настъпило към 15:40 часа през вчерашния ден на улица " Кремона ", прецизират от полицията. По първична информация то е сред лек автомобил " БМВ ", ръководен от 18-годишен мъж и 49-годишната жена, кояте е пресичала на пешеходна пътека.
Водачът и пешеходката са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. В Районното ръководство в Казанлък е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора.
Преди дни пешеходка на 83 години пострада при пътен случай в центъра на Казанлък, напомни Българска телеграфна агенция.
Пътнотранспортното произшествие е настъпило към 15:40 часа през вчерашния ден на улица " Кремона ", прецизират от полицията. По първична информация то е сред лек автомобил " БМВ ", ръководен от 18-годишен мъж и 49-годишната жена, кояте е пресичала на пешеходна пътека.
Водачът и пешеходката са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. В Районното ръководство в Казанлък е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора.
Преди дни пешеходка на 83 години пострада при пътен случай в центъра на Казанлък, напомни Българска телеграфна агенция.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




