Жена на 48 години и мъж на 60 години от

...
Жена на 48 години и мъж на 60 години от
Коментари Харесай

Двама души от Монтана, поставени под карантина заради ковид, са заминали в чужбина

Жена на 48 години и мъж на 60 години от Монтана, сложени под домашна карантина поради COVID-19, са били потърсени на адреса им в ж.к. " Изгрев " в града през вчерашния ден, само че не били открити, оповестиха от ОД на Министерство на вътрешните работи в Монтана.
Всичко по тематиката: Епидемията ковид (COVID-19) 29618
Съседи споделили, че двамата са отпътували за чужбина. Проверка на полицията удостоверила това, като било открито, че са напуснали България през ГКПП-Кулата на 2 януари т.г.

По случая е формирана кореспонденция по член 355 от Наказателен кодекс, оповестиха от полицейската дирекция в Монтана.

Всичко по тематиката: Епидемията ковид (COVID-19) 29618  Влизат в действие нови анти Коронавирус рестрикции в Италия Влизат в действие нови анти Коронавирус рестрикции в Италия  Румъния понижава периода на карантината и изолацията Румъния понижава периода на карантината и изолацията  12 общински пункта за имунизация против COVID-19 през уикенда 12 общински пункта за имунизация против COVID-19 през уикенда
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР