Жена е загинала при пътен инцидент край угърчинското село Кирчево.Това

...
Жена е загинала при пътен инцидент край угърчинското село Кирчево.Това
Коментари Харесай

Жена загина намясто след самокатастрофа в Ловешко

Жена е починала при пътен случай край угърчинското село Кирчево.

Това заяви представителят на регионалната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Ловеч Габриела Тодорова, представена от Българска телеграфна агенция.

Инцидентът е станал нощес, към 22:00 часа. На място е открито, че 34-годишната жена от с. Кирчево при ръководство на лек автомобил е изгубила надзор над транспортното средство, напуснала е пътното платно и е самокатастрофирала. Тя е пътувала сама и е починала на място. По случая е формирано досъдебно произвеждане и работата продължава.

През почивните дни на територията на региона са регистрирани още две пътнотранспортни катастрофи, при които са потърпевши двама души и са нанесени материални вреди по транспортните средства, посочи още Тодорова.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР