Жена загина в тежка катастрофа на Е-79 край Симитли, пътят е затворен
Жена е починала при злополука този следобяд на първокласния път Е-79 след град Симитли, на разклона за село Черниче, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи. Произшествието е станало към 15:00 часа. Загиналата е на 60 години от София.
По първични данни при изпреварване управляваният от нея лек автомобил се е блъснал в друга кола и навлизайки в лентата за насрещно придвижване, се е блъснал в товарен автомобил, който е бил паркиран в отбивка на пътя.
От полицията оповестяват, че пътят е затворен и в двете направления. Леките коли се пренасочват по обходен маршрут от полицейските чиновници, а товарните коли изчакват на място.
ТРУД
Източник: bunt.bg
КОМЕНТАРИ




