Жена е загинала при катастрофа, станала в сряда вечертаэ на

...
Жена е загинала при катастрофа, станала в сряда вечертаэ на
Коментари Харесай

Тежка катастрофа край Исперих, жена загина

Жена е починала при злополука, станала в сряда вечертаэ на кръстовището сред основен път Е-70 и изхода за град Исперих, заяви представителят на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Разград Илияна Георгиева.

Сигналът е подаден на тел. 112 в 18:50 часа. Микробус, каран от 23-годишен лидер от Разград, движейки се от Разград към Исперих, не стопира на знак " Стоп " и удря пътуващ по основния път в посока Русе лек автомобил.

При удара на място е починала 69-годишна жена, брачна половинка на 70-годишния водач на леката кола. Двамата са с двойно поданство, родом от село Кошарна, Русенско.

В буса с холандска регистрация с изключение на лидера са пътували още двама души. Всички са откарани в разградската болница.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР