Товарен автомобил блъсна пешеходка на пешеходна пътека в Стара Загора
Жена е потърпевша , откакто е била блъсната от товарен автомобил в Стара Загора, оповестиха от пресцентъра на.
Злополуката е станала към 12:00 часа през вчерашния ден на улица „ Радецки “, наоколо до кръгово придвижване по ул. „ Св. Патриарх Евтимий “ и ул. „ Хан Аспарух “. По първична информация, произшествието е сред товарен автомобил „ Мерцедес “, ръководен от 54-годишен мъж и 76-годишна пешеходка , която била на пешеходна пътека.
Пострадала е пешеходката, която е настанена в болница с разнообразни пострадвания , без заплаха за живота. Водачът е тестван с механически средства за приложимост на алкохол и наркотични субстанции, регистрирани са негативни резултати . В бранш „ Пътна полиция “ е формирано досъдебно произвеждане по член 343, алинея 1, писмен знак „ б “ вр. член 342, алинея 1 от Наказателен кодекс под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Присъединете се към нашия
Иван Хиновски: Повишаването на цените на горивата е „ тиха далавера “




