Жена е пострадала, след като е била блъсната от автобус

...
Жена е пострадала, след като е била блъсната от автобус
Коментари Харесай

Автобус блъсна жена на пешеходна пътека в Добрич

Жена е потърпевша , откакто е била блъсната от рейс на градския превоз в Добрич, оповестиха от пресцентъра на.

Сигнал за зародилото произшествие по бул. „ Добруджа “ е получен към 08:20 часа на 19 юни . Установено е, че рейс на градски превоз е блъснал пресичаща на пешеходна пътека жена на 45 години .

Вследствие на случая дамата е настанена в МБАЛ-Добрич с фрактура на синуси, контузия на бял дроб и фрактура на гръбначен прешлен, без заплаха за живота. По случая е формирано досъдебно произвеждане .

Присъединете се към нашия 

Мотоциклетист пострада при удар с кола сред Каварна и Балчик

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР