Жена е пострадала при спиране на автобус на градския транспорт

...
Жена е пострадала при спиране на автобус на градския транспорт
Коментари Харесай

Жена е в болница след рязко спиране на автобус в Бургас

Жена е потърпевша при прекъсване на рейс на градския превоз в Бургас , осведомиха от.

Злополуката е станала към 20:34 часа нощес на ул. „ Сан Стефано “ , в региона на Централната автобусна спирка.

Пострадалата е 73-годишна правостояща пътничка , която с контузия на гръбначния дирек. Тя е настанена за лекуване в УМБАЛ-Бургас, като няма заплаха за живота й.

Присъединете се към нашия 

Тежка злополука в Карнобатско! Двама са потърпевши

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР