Жена е в болница след рязко спиране на автобус в Бургас
Жена е потърпевша при прекъсване на рейс на градския превоз в Бургас , осведомиха от.
Злополуката е станала към 20:34 часа нощес на ул. „ Сан Стефано “ , в региона на Централната автобусна спирка.
Пострадалата е 73-годишна правостояща пътничка , която с контузия на гръбначния дирек. Тя е настанена за лекуване в УМБАЛ-Бургас, като няма заплаха за живота й.
Присъединете се към нашия
Тежка злополука в Карнобатско! Двама са потърпевши
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




