Инцидент на пътя! Две коли се удариха на кръстовище в Монтана, жена е пострадала
Жена е потърпевша при злополука в Монтана, оповестиха от регионалната дирекция на Министерство на вътрешните работи.
Инцидентът е станал към 12 часа през вчерашния ден, на кръстовището на бул. „ Христо Ботев “ и улица „ Граф Игнатиев “, на метри от автогарата.
По неразбираеми аргументи се сблъскали лек автомобил БМВ, ръководен от 18-годишен и " Сеат ", зад кормилото на който бил жена на 40 години.
Очевидци на произшествието подали сигнал на телефон 112 и на мястото пристигнали полиция и кола за спешна помощ.
Вследствие на удара е потърпевша шофьорката, която е била превозена в болничното заведение и настанена в Хирургичното поделение, със спукана темпорална кост.
Работата по случая продължава.
Снимката е илюстративна.
Инцидентът е станал към 12 часа през вчерашния ден, на кръстовището на бул. „ Христо Ботев “ и улица „ Граф Игнатиев “, на метри от автогарата.
По неразбираеми аргументи се сблъскали лек автомобил БМВ, ръководен от 18-годишен и " Сеат ", зад кормилото на който бил жена на 40 години.
Очевидци на произшествието подали сигнал на телефон 112 и на мястото пристигнали полиция и кола за спешна помощ.
Вследствие на удара е потърпевша шофьорката, която е била превозена в болничното заведение и настанена в Хирургичното поделение, със спукана темпорална кост.
Работата по случая продължава.
Снимката е илюстративна.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




