Жена е починала след тежка катастрофа на пътя Велико Търново

...
Жена е починала след тежка катастрофа на пътя Велико Търново
Коментари Харесай

Катастрофа на пътя Велико Търново – Русе, има загинала жена

Жена е умряла след тежка злополука на пътя Велико Търново – Русе, в региона на село Самоводене, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи във Велико Търново.

Инцидентът е станал към 22:00 ч. нощес на входа на селото, където са се блъснали два леки автомобила – единият с българска, а другият с румънска регистрация.

При удара е потърпевша стара жена, която се е намирала в българския автомобил. Тя е била превозена към болница, само че е умряла по пътя, прецизират от полицията.

Заради злополуката придвижването по пътя Велико Търново – Русе е било краткотрайно спряно, а трафикът в региона е бил пренасочван, до момента в който приключат дейностите по следствието.

На мястото е осъществен оглед и е формирано досъдебно произвеждане.

SafeNews напомня, че единствено няколко часа преди този случай в същия сектор сред Самоводене и Поликраище е станала друга тежка злополука със умрял. В нея са взели участие турски тежкотоварен камион, два леки автомобила и микробус.

Още вести четете в: България, Крими & Темида За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР