Жена е направила опит да плати с подправена банкнота от

...
Жена е направила опит да плати с подправена банкнота от
Коментари Харесай

Жена опита да плати с фалшива банкнота от 200 евро в магазин в Стара Загора

Жена е направила опит да заплати с подправена банкнота от 200 евро в магазин в Стара Загора, оповестиха от полицията.

Сигналът е подаден на 24 май в Първо районно ръководство от 44-годишна касиерка в търговски обект в града. По думите ѝ клиентка се пробвала да заплати сметка с неистинска банкнота.

На място неотложно е изпратен полицейски екип, който е открил самоличността на дамата. Тя е на 28 години.

По случая е формирано досъдебно произвеждане. 

Разследването продължава.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР