Жена опита да плати с фалшива банкнота от 200 евро в магазин в Стара Загора
Жена е направила опит да заплати с подправена банкнота от 200 евро в магазин в Стара Загора, оповестиха от полицията.
Сигналът е подаден на 24 май в Първо районно ръководство от 44-годишна касиерка в търговски обект в града. По думите ѝ клиентка се пробвала да заплати сметка с неистинска банкнота.
На място неотложно е изпратен полицейски екип, който е открил самоличността на дамата. Тя е на 28 години.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Разследването продължава.
Сигналът е подаден на 24 май в Първо районно ръководство от 44-годишна касиерка в търговски обект в града. По думите ѝ клиентка се пробвала да заплати сметка с неистинска банкнота.
На място неотложно е изпратен полицейски екип, който е открил самоличността на дамата. Тя е на 28 години.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Разследването продължава.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




