Извършил деянието 3 пъти Година и осем месеца затвор при

...
Извършил деянието 3 пъти Година и осем месеца затвор при
Коментари Харесай

Осъдиха мъж от Строево, опитал със заплахи да възбуди 12-годишно дете в Катуница

Извършил действието 3 пъти

Година и осем месеца затвор при първичен общ режим получи 31-годишен гражданин на пловдивското село Строево, опитал да възбуди и удовлетвори полово предпочитание без съвкупление по повод малолетно дете в Катуница. За да реализира закононарушението, той е употребявал закани. Жертвата е на 12 години.

В хода на следствието е открито, че 31-годишният е направил действието три пъти - на 12 февруари, 25 март и на неустановена дата в края на май 2022 година Бил е арестуван към месец след последния път, на 21 юни.

Мъжът е получил най-тежката мярка за неотклонение и понастоящем се намира в пловдивския затвор. От наказването му ще бъде приспаднато времето, което е прекатал зад решетките. Районният съд в Асеновград дефинира 31-годишният да заплати и 1363,20 лева разходи.

Присъдата предстои на обжалване в 15-дневен период.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР