Извънредното заседание на СОС ще се проведе в четвъртък от

...
Извънредното заседание на СОС ще се проведе в четвъртък от
Коментари Харесай

Извънредно заседание на СОС в четвъртък: Изслушват Васил Терзиев ...

Извънредното съвещание на СОС ще се организира в четвъртък от 10.00 часа.

 

„ Съгласно Правилника за работа на съвета, при искане от 1/3 от общинските съветници, съм длъжен да свикам изключителна сесия. Относно претекстовете на сътрудниците от ГЕРБ – настояването кметът Васил Терзиев да бъде изслушан пза тапите в столицата – би трябвало да отббва ележа, че няма никаква изключителна обстановка. За страдание, поо въпроса литическата изразителност в разгара на предизборната акция пречи на някъде изслушан пза тапите в столицата – би трябвало да отббва ележа, че няма никаква изключителна ситуаои съветници да осъзнаят кой ръководи София в продължение на близо две десетилетия ", стимулира се Петров и продължава:

" Трафикът в града не е резултат от последните месеци, а разследване на години липса на съответни ограничения. Пример за това е нерехабилитирането на основни рингови булеварди, което би облекчило автомобилния поток; незадоволителното развиване на градския превоз като ефикасна опция на автомобилното движение; както и непълната и несъгласувана с визията за стабилно развиване веломрежа. От първия ден на нашето ръководство започнахме да работим за намирането на решения на тези насъбрани с времето проблеми. Задръстванията в София не са ново събитие, обвързвано с встъпването в служба на кмета Терзиев ", споделя още ръководителят на СОС и се обръща към ГЕРБ-СДС:

 

" Затова бих предложил на сътрудниците от ГЕРБ да предложат чуване на госпожа Йорданка Фандъкова, която да даде отговори за това, за какво в продължение на толкоз години, до момента в който беше кмет, не бяха осъществени нужните промени за облекчение на трафика “, разяснява още Цветомир Петров. 
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР