ИЗВЪН ВЛАСТТА! Вместо присъствие във властта ПП-ДБ остават с….пръст в

...
ИЗВЪН ВЛАСТТА! Вместо присъствие във властта ПП-ДБ остават с….пръст в
Коментари Харесай

ИЗВЪН ВЛАСТТА! Вместо присъствие във властта ПП-ДБ остават с….пръст в уста!?

ИЗВЪН ВЛАСТТА! Вместо наличие във властта ПП-ДБ остават с….пръст в уста!?Те няма да получат безусловно нищо, с изключение на един междинен пръст, от новия кабинет. Това заяви извънредно парламентарен източник, осведомен с договарянията сред партийните водачи за съставянето на държавно управление.

След като се пробваха да рекетират за постове в подмяна на поддръжка на фона на мижавата си електорална тежест, в този момент розовата коалиция ПП-ДБ остава отвън властта, като нейните жадни за постове и кеш фрагменти няма да получат никакви постове, разяснява информаторът.

Затова и поговорката за киселото грозде изяснява нервната реакция на Кирил Петков, който се изрепчи, че розовобузите кариеристи остават „ ясна съпротива “.

„ Със сигурност оставаме съпротива, ще следим деликатно дейностите на държавното управление. Даже няма да съдим по хората, които са в държавното управление, тъй като там към този момент имаме своите въпроси, само че ще ги следим по делата. “

Това измърмори съпредседателят на ПП-ДБ малко откакто ГЕРБ публично номинира Росен Желязков за министър председател, а той показа и лист с министри, излъчени от партията му, Българска социалистическа партия и Има Такъв Народ, в който няма нито един наследник брокер.

напомня още по тематиката:

НА ЖИВО-Румен Радев връчи мандат на ГЕРБ-СДС за сформиране на държавно управление (СПИСЪК С НОВИТЕ МИНИСТРИ)

Източник: narod

Още вести четете в: България, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР