Изтребител МиГ-31 се е разбил в Северна Русия при учебен

...
Изтребител МиГ-31 се е разбил в Северна Русия при учебен
Коментари Харесай

Изтребител МиГ-31 се разби в Русия

Изтребител МиГ-31 се е разрушил в Северна Русия при образователен полет. Двамата водачи са съумели да катапултират, а машината е паднала в езеро.

Катастрофата се е случила в региона на Мончегорск, който се намира на 115 км южно от Мурманск - на към 250 км от границата на Русия с Финландия.

До момента не са известни аргументите за рухването. Това е следващият случай на случай по време на полет на съветски боен аероплан за последните месеци.

В Мурманской области разбился МиГ-31 — видео
— The Insider (@the_ins_ru)
Преди седмица изтребител Су-34 изпусна бомба върху жилищен квартал в Белгород, който се намира близо до границата с Украйна. По знамение нямаше убити хора - две дами бяха ранени, а няколко здания и коли развалени.

През октомври различен изтребител Су-34 се разруши наоколо до многоетажна жилищна постройка в град Ейск и се възпламени.
·
Източник: boulevardbulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР