Теч на газ в Сливен. Има ли опасност за хората?
Изтичане на газ е открито в квартал „ Руски “ в Сливен, от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи.
Сигналът е постъпил след 9:00 ч. през днешния ден. Фирмата, която обслужва газифицирането, отстранява казуса. Екип на полицията е обезопасил региона.
Няма заплаха за постройките и хората, показват от полицията, написа Българска телеграфна агенция.
Сигналът е постъпил след 9:00 ч. през днешния ден. Фирмата, която обслужва газифицирането, отстранява казуса. Екип на полицията е обезопасил региона.
Няма заплаха за постройките и хората, показват от полицията, написа Българска телеграфна агенция.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




