Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров заяви, че е изключително

...
Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров заяви, че е изключително
Коментари Харесай

Боримиров: Много съм доволен, ЦСКА нямаха удар

Изпълнителният шеф на Левски Даниел Боримиров съобщи, че е извънредно задоволен от триумфа и играта на „ сините “ в дербито против ЦСКА.
„ Много съм удовлетворен както от метода, по който се представихме, по този начин и от крайния резултат. Не си припомням ЦСКА да е отправил удар към нашата врата. Имахме опция да спечелим и по-убедително, само че и по този начин съм изцяло удовлетворен “, разяснява Боримиров.

По мотив възможни прехвърляния той посочи: „ Трансферният прозорец още не е отворен, а ме питате за нови попълнения. Когато има нещо съответно, ще го съобщим. “

Боримиров увери, че Левски ще бъде стимулиран и в последния си мач от сезона против ЦСКА 1948.

„ Ние излизаме с мотивация във всеки дуел. Кажете ми има ли мач, в който не сме били стимулирани? “, приключи той.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР