Изпълнителният директор на Левски Данел Боримиров обяви, че е доволен

...
Изпълнителният директор на Левски Данел Боримиров обяви, че е доволен
Коментари Харесай

Боримиров: Много съм доволен, не си спомням ЦСКА да има удар във вратата

Изпълнителният шеф на Левски Данел Боримиров разгласи, че е удовлетворен от успеха и представянето на " сините " в дербито против ЦСКА.

" Много съм удовлетворен от метода, по който изиграхме мача, и от резултата. Не си припомням ЦСКА да имаше удар във вратата. Можеше да победим и с по-голям резултат, само че и на това съм удовлетворен.

Още не е отворен трансферния прозорец, а вие ме питате за прехвърляния. Когато има нещо, ще го обявим ", сподели Боримиров, обещавайки, че " сините " ще играят с мотивация и в последния дуел, който е против ЦСКА 1948.

" Играем с мотивация във всеки мач. Кажете ми дали има един мач, в който не сме играли с мотивация? ", приключи Боримиров.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР