Изпадналият от Втора лига отбор на ОФК Несебър привлече в

...
Изпадналият от Втора лига отбор на ОФК Несебър привлече в
Коментари Харесай

Несебър взе опитен нападател

Изпадналият от Втора лига тим на ОФК Несебър притегли в редиците си добре познато име на почитателите в града и това е Иван Колев. 29-годишният нападател се завръща за втори престой при " делфините “ – в този момент в Трета лига-Югоизток, откакто през 2017 година остави ярка диря с 8 попадения за тима, оповестиха от клуба.

Колев е роден на 15 октомври 1995 година в Казанлък и прави първите си стъпки във футбола в школата на родния Розова котловина, преди да продължи развиването си в Славия. В своята кариера е обличал екипите на редица български клубове – Розова котловина, Оборище, Поморие, Ботев (Враца), Локомотив (Горна Оряховица), Нефтохимик, Созопол, Септември (София), Спартак (Варна), Дунав (Русе) и за последно Марек (Дупница).

Опитът му не се лимитира единствено до България – Колев е носил и фланелката на малтийския Сайрънс (Сейнт Джулиан), прочут на необятната българска аудитория от мачовете с ЦСКА в европейските клубни шампионати.

Завръщането му в Несебър е посрещнато с оптимизъм, а клубът има вяра, че Иван Колев още веднъж ще зарадва публиката на Градския стадион със своите голове и себераздаване.

Несебърлии се борят за бързо завръщане във Втора лига и след 6 кръга в Югоизточната трета дивизия заемат 3-о място с 12 точки, на една от водачите Марица (Пловдив) и Атлетик (Куклен). Cлeдващата им среща е в неделя (14-и септември) като домакини на намиращия се на последно място тим на СФК Раковски.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР