Измина още един ден в имението на любовта, изпълнен с

...
Измина още един ден в имението на любовта, изпълнен с
Коментари Харесай

Най- драматичното отхвърляне в ,,Ергенът, което няма да се забрави

Измина още един ден в имението на любовта, изпълнен с страсти, изненадващи обрати и пристрастеност. Провокации, отказани оферти и любопитни разкрития белязаха деня, а най-интересното беше, че се случиха първите същински целувки.

Играта с тематика „ Холивудска целувка “ даде късмет за същинска непосредственост сред участниците. Очаквано, Стоян бе в центъра на вниманието, само че избраницата му Пламена реши да се дистанцира. Тя намерено показа на брокера синеоки очи, че държанието му не съответствува с нейните показа за мъж и за връзките въобще. Стоян остана очевидно тъжен и комплициран. Коментарът му след срещата показваше комбинация от изненада и отчаяние. „ Не чаках да ме отхвърли по този начин директно… Но би трябвало да почитам решението ѝ “, сподели той пред камерите. За Стоян това беше миг на осъзнаване,понякога чарът и усмивката не стигат.

Докато Стоян преживяваше разочарованието, Марин се потопи в другата прекаленост на страстите. Той избра Михаела за своя партньорка в играта и двамата сътвориха миг, който ще се помни. Михаела съобщи изрично, че не желае да играе функции или да бъде „ подправена “, а значими са същинските усеща. В момент на споделена откровеност, двамата се погледнаха в очите и се целунаха – буйно, сантиментално и съкровено. Тази първа същинска целувка в сезона сподели, че в „ Ергенът “ не всичко е спектакъл,понякога се появява и неподправена магия.

След това всички девойки в имението започнаха да разискват реакциите на Алия. Въпросите за нейната откровеност и планове се ускориха, изключително след деликатното отменяне на Марин. Виктория намерено съобщи, че Алия играе лично „ шоу “ и че държанието ѝ не е откровено. Михаела също показа мнение, че Алия съзнателно оказва напън върху Марин, с цел да се показа в по-добра светлина пред другите.

Стоян наподобява към момента се учи по какъв начин да балансира сред сексапил, внимание и действителни усеща. Докато някои девойки го отхвърлят заради разлики в характерите, други са впечатлени от неговата искреност и самообладание. Ясно е, че неговият облик в имението не е еднопосочен,той е по едно и също време неотразим и уязвим, което го прави по-човечен и забавен за наблюдаване.

По всичко проличава, че в имението в Шри Ланка напрежението ще пораства. Маските и задръжките на участниците скоро ще паднат, а същинските усеща,независимо дали са на повърхността или скрити,ще излязат на ярко. „ Ергенът “ дава обещание още пристрастеност, разочарования и изненадващи съюзи.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР