Излезе второто класиране за прием след 7 клас. В него

...
Излезе второто класиране за прием след 7 клас. В него
Коментари Харесай

Излезе второто класиране за след 7-ми клас

Излезе второто класиране за банкет след 7 клас.

В него са включени единствено учениците, подали заявление за присъединяване във второто класиране, както и тези, които на първото не са признати на никое място.

Записването на признатите на второ класиране възпитаници ще става от 13 до 17 юли в това число, а броят на незаетите места ще бъде разгласен на 19 юли.

И тази година учебното заведение с най-голям бал след първото класиране е Софийската математическа гимназия, на второ място е 91-ва немска езикова гимназия, следвана от 73-то учебно заведение „ Владислав Граматик”.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР