Изключително голямо предизвикателство е да се включа в президентската кампания.

...
Изключително голямо предизвикателство е да се включа в президентската кампания.
Коментари Харесай

Цвета Кирилова: Не бива да се подчиняваме без задръжки на западни и най-вече на източни интереси

Изключително огромно предизвикателство е да се включа в президентската акция. В момента се намираме в състояние на сериозна борба.

Това съобщи Цвета Кирилова, претендент за президент в студиото на " Още от деня " по Българска национална телевизия.

" Имам сериозна гражданска самодейност. Развила съм към 300 цивилен начинания. Чрез визията, която имам за президентската институция, можем да реализираме добра основа за развиването на страната ", изясни още Кирилова.

Тя показа, че през годините е получавала предложения да се включи в политическия живот от десни и патриотични обединения: „ Ние не можем да бъдем подчинени на непознат интерес и да се подчиняваме без задръжки на западни и най-много на източни ползи “.

Според нея би трябвало да се стартира да се приказва с мил звук на обществото: „ Ние сме подготвени с 10 планове в региона на нововъведенията и образованието. Мисля, че тези планове биха били оценени високо от обществото “.

По думите ѝ президентът има съществени пълномощия да слага тематики в политическия дневен ред. На питане на водещата на кой политик се възхищава тя посочи Доналд Тръмп.

По тематиката с РСМ показа: „ България би трябвало да пази нашата историческа дан във връзка с историята. РСМ би трябвало да признае корените си. Когато търгуваме с нашата еднаквост, това ще навреди на нашите ползи на открито “.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР