ИЗГРЕВ, Флорида (AP) — Едмънтън Ойлърс напусна мач 1 от

...
ИЗГРЕВ, Флорида (AP) — Едмънтън Ойлърс напусна мач 1 от
Коментари Харесай

Мощната атака на Ойлърс отново беше овладяна и те се прибраха в серия 0-2 на финала за Купата

ИЗГРЕВ, Флорида (AP) — Едмънтън Ойлърс напусна мач 1 от финала за Купа Стенли възприятие доста добре.

Те бяха изключени от три гола против нито един, само че беше належащо монументално показване на вратаря на Флорида Пантерс Сергей Бобровски, с цел да обезврежда офанзивната им огнева мощност.

Ойлърс не бяха отстранени в понеделник вечер, само че резултатът беше същият — още една загуба, като тази сложи Едмънтън в дупка с 0-2, до момента в който серията се измества в Канада.

Едмънтън, един от най-резултатните тимове в НХЛ, означи единствено един гол в първите два мача от финала.

Пантерите надиграха Ойлърс с 22-7 посредством първите два часа понеделник.

Седемте удара на Едмънтън към вратата за 40 минути бяха най-малкото от тим в два интервала на край за Купа Стенли от мач 6 от шампионската серия през 2006 година, когато Каролина Хърикейнс съумяха да вкарат толкоз доста от вратата против Ойлърс.

Това е един мач, откакто Едмънтън победи Пантерите с 32-18 в игра 1, която звездата Конъ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР