Издирването продължава, след като двама студенти бяха убити и други

...
Издирването продължава, след като двама студенти бяха убити и други
Коментари Харесай

Издирването продължава след двама убити при стрелба в университета Браун

Издирването продължава, откакто двама студенти бяха убити и други девет души бяха ранени при всеобща пукотевица в университета Браун в Провидънс, Роуд Айлънд.

Въоръженият мъж е разкрил огън в класна стая към 16:00 ч. локално време (21:00 GMT) в събота, в постройка, където са се провеждали изпити.

Университетът, един от най-старите и влиятелни в Съединени американски щати, беше изолиран, до момента в който полицията търсеше стрелеца, който към момента е на независимост.

Студентите в елементи от кампуса не престават да бъдат карани да се приютят на място, до момента в който полицията не може да ги ескортира от региона.

Длъжностни лица от болничното заведение в Роуд Айлънд споделиха, че множеството от ранените са в „ сериозно, само че устойчиво “ положение.

Самоличността на убитите или ранените към момента не е о...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР