избрани от протестиращите, водени от групите Gen-Z, за да станат

...
избрани от протестиращите, водени от групите Gen-Z, за да станат
Коментари Харесай

Това, което Сушила Карки, изборът на Gen-Z, да ръководи Непал засега, каза за плановете си

определени от протестиращите, водени от групите Gen-Z, с цел да станат краткотрайни водач на Непал след насилственото рухване на държавното управление, Сушила Карки не показа огромни проекти, само че сподели, че има единствено избори, до момента в който не се проведат по-големи промени. ; 90 -те години на предишния век през 2006 година... Този път... бихме се пробвали да разгадаем казуса с това.

Що се отнася до непосредствения си фокус, тя приказва за правдивост за „ момчетата и девойките, починали в придвижването “. Протестът лиши най-малко 25 живота. „ Трябва да създадем нещо за тях и техните родители, които доста са в бедност във връзка с гибелта на децата си “, сподели тя.

Тя добави оставката на KP Sharma Oli, защото министър председателят беше единствено едно от задоволените претенции. " И идващото е, че желаят да отстранен корупцията от страната. Има и други неща, доста неща, само че това може да бъде сполучливо единствено в тази позиция, когато ще има държавно управление. "

Попитан за нейната позиция за битка с корупцията и упованията си да...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР