Избори в неделя ще има и в открито море. 26

...
Избори в неделя ще има и в открито море. 26
Коментари Харесай

Как ще гласуват моряците на 19 април?

Избори в неделя ще има и в намерено море. 26 моряци ще упражнят правото си на избор на борда на кораба „ Дружба “. Плавателният съд потегля довечера от бургаското пристанище към Батуми.

Днес част от членовете на особено разкритата секционна изборна комисия на борда на кораба, получиха изборните си бумаги. С полицейски конвой бюлетините, протоколът и заслон бяха превозени от постройката на Районна изборна комисия до кея, където корабът " Дружба " е дебаркирал. На борда има интернет и по този метод ще бъде предаден протокола в края на изборния ден.

Силвия Желева, РИК-Бургас : " Те го изпращат по електронен път. Той стига до нас и надлежно се регистрират резултатите от гласуването по този метод. След като се завърнат го предават и на книжен притежател. "

Александър Генчев, ръководител на СИК на кораба : " Ние сме моряци и си знаем работата. Без никакви такива неща, които се случват тук на сушата – необикновените стресови обстановки, необикновените политически напрежения, на кораба такова нещо няма. "

Пламен Панайотов, капитан на кораба " Дружба " : " Вече пети или шести път поред организираме секция на кораба. 100% интензивност. "

Александър Петков, пасажерски помощник-капитан : " Както за всяко корабоплаване сме подготвени, по този начин и за този избирателен ден. "
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР