Би Ти Ви изхвърля Цънцарова?
Из коридорите на Би Ти Ви се носи мълвата, че по всяка възможност Мария Цънцарова ще бъде отстранена като водеща на утринния блок на медията. След като влезе в открит спор с водача на „ Възраждане “ Костадин Костадинов, който си разреши да я нападне жестоко по време на предизборната акция, а по-късно и с депутата от Има Такъв Народ Тошко Йорданов, тези дни освобождението й се разисква все по-усилено.
Наложи се водачът на Има Такъв Народ Слави Трифонов да порицае обществено журналистката и да разгласи, че хора от партията му към този момент нямало да гостуват в медията.
Вместо да защитят водещата си, от Би Ти Ви май възнамеряват да я махнат. Обсъжда се рухването й от ефир да се случи още при започване на идната година като сега трескаво се търси кой да я замести. Идеята била Цънцарова да се върне като водещ на рубриката „ Защо господин министър? “, както и да се включи с изявленията в съботно-неделните излъчвания.
От медията не желаят да се карат с нито една от партиите и били подготвени да пожертват една от знаковите си журналистки, разясняват в нюзрума.
Партньорът й в утринния блок Златомир Йовчев обаче се готви да й окаже цялостна поддръжка. Той бил безапелационен, че в случай че отстранят Цънцарова и той няма да продължи да води предаването. Това би довело до следващото напрежение в медията, откакто тъкмо преди година Антон Хекимян напусна „ от през днешния ден за през вчерашния ден “, с цел да се кандидатира несполучливо за столичен градоначалник от ГЕРБ.
Автор: Уикенд




