Русото изкушение Ивона Дадич
Ивона Дадич не съумя да завоюва орден в седмобоя на Европейското състезание по лека атлетика в Берлин по-рано през месеца, само че изрично владее мъжките сърца. 24-годишното австрийско русо прелъщение с босненски генезис обаче не залага единствено на външния тип.
@@@
Дадич има сериозен брой триумфи в атлетиката - тази зима тя завоюва сребърен орден в петобоя на Световното състезание в Бирмингам, предходната година беше втора на континенталния конгрес в зала в Белград, а през 2016 година се окичи с бронз в седмобоя на Европейското в Амстердам.
@@@
ФОТОГАЛЕРИЯ със секси фотоси на Дадич може да видите ТУК!!!
@@@ Дадич има сериозен брой триумфи в атлетиката - тази зима тя завоюва сребърен орден в петобоя на Световното състезание в Бирмингам, предходната година беше втора на континенталния конгрес в зала в Белград, а през 2016 година се окичи с бронз в седмобоя на Европейското в Амстердам.
@@@ ФОТОГАЛЕРИЯ със секси фотоси на Дадич може да видите ТУК!!!
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




