Ивелин Попов пропусна дузпа в 90-та минута и Левски не

...

ИЗВЪНРЕДНО: Фенове на Левски поискаха още една дузпа срещу ЦСКА!

Ивелин Попов пропусна дузпа в 90-та минута и Левски не съумя да победи ЦСКА в следващото издание на Вечното дерби. В последна сметка то приключи при резултат 0:0. Два дни по-късно едан от почитател групите на " сините " изиска....още една дузпа. Става дума за обстановка в 25-та минута на дуела, когато има единоборство сред Амос Юга и Роналдо в наказателното поле на ЦСКА. След това бранителят на " алените " пада на земята и допира топката с ръка. Дали трябваше да бъде отсъдена още една дузпа за Левски? Вижте в прикаченото видео.Според мнението на специалисти, до които се допита NOVSPORT , решението на рефера Никола Попов, който се оправи ослепително с дербито, е вярно и дузпа не е трябвало да бъде отсъдена.

Източник: novsport.com