Ивелин Попов преподписа своя договор с пловдивския Ботев и ще

...
Ивелин Попов преподписа своя договор с пловдивския Ботев и ще
Коментари Харесай

Официално: Ивелин Попов остава в Ботев за още един сезон

Ивелин Попов преподписа своя контракт с пловдивския Ботев и ще остане на " Колежа " за най-малко още един сезон.

Само преди няколко седмици ветеранът в редиците на " канарчетата " се смяташе за сигурен напускащ, освен това не по негово предпочитание.

Той бе получил известие от доближени до към този момент някогашния притежател Антон Зингаревич да не се явява на първата подготовка, като името на Попов се свързваше с прекосяване в столичния Локомотив.

Бившият капитан на България обаче стартира подготовка с Ботев, а благоприятното развиване на ситуацията около собствеността на клуба направиха по този начин, че Попов ще остане на " Колежа ".

Атакуващият халф, който през октомври ще навърши 38 години, е част от дълготрайната тактика на новото управлението, като поради възрастта му, явно проектите на новите шефове са Ивелин Попов да заеме управническа функционалност след края на дейната си кариера.

Ето и какво написаха от Ботев:
" Ивелин Попов удължи контракта си с Ботев Пловдив.
Капитанът остава на " Колежа ", с цел да радва почитателите с изявите си на терена.

Опитният футболист ще носи фланелката с №10 и през идващия сезон.

Лидерът на тима е част от дълготрайната тактика на новото управление за развиването на клуба.

" Без оттегляне! Вяра, Борба и Обединение! ", е посланието на Ивелин Попов към цялата " жълто-черна " общественост ".
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР