Ивелин Попов отбеляза първия си гол в официален мач за

...

Ивелин Попов с първи гол за Рубин

Ивелин Попов означи първия си гол в формален мач за новия си тим " Рубин ", само че това не се оказа задоволително за отбора от Казан за успеха и той приключи наедно 1:1 като посетител на " Анжи " Махачкала в мач от 21-вия кръг на съветското футболно състезание.
Попов се разписа в 36-ата минута с атрактивно осъществяване. Капитанът на националния тим получи пас по въздуха от иранския национал Сердар Азмун и завъртайки се на 360 градуса, осъществя с десния крайник.
Отборът на " Рубин " резервира задатъка си в резултата до първата минута на добавеното време, когато Хуан Лескано изравни с удар от границата на наказателното поле.
Със извоюваната точка " Рубин " резервира 11-ото си място в класирането с 24 точки, до момента в който " Анжи " е на 14-о място с 20 точки.
Източник: bnr.bg