Ивайло Петев и воденият от него тим на Босна и

...

Петев класира Босна и Херцеговина за Лига А

Ивайло Петев и воденият от него отбор на Босна и Херцеговина се класираха за Лига А на Лигата на нациите. Това се случи след 1:0 над главния противник Черна гора.

В 32-ата минута Ермедин Демирович означи за Босна и Херцеговина. Голът му обаче не беше зачетен поради засада. В добавеното време на първата част той въпреки всичко направи 1:0. Заслуга имаше и Един Джеко, извел го по отличен метод.

Така отборът на Ивайло Петев събра 11 точки, с което си завоюва промоция за Лига А в идващото издание на Лигата на нациите.
Англия отпадна от Лига А
От Лига А отпадна. Островитяните изгубиха с 0:1 от Италия и останаха с две точки в класирането. Италия има осем, само че водач в групата е Унгария, спечелила с 1:0 над Германия. Унгарците са с 10 точки, Германия – с шест. Голът за маджарите в Лайпциг вкара Адам Салай още в 18-ата минута.

Гола за Италия в Милано вкара Распадори в 68-ата минута. Тимът на Гарет Саутгейт към този момент пет мача няма победа –. Освен това англичаните са 435 минути без гол от игра.
Източник: flashnews.bg