Ивайло Петев дебютира с 2:2 в кипърското първенство. С новия

...

Петев дебютира с 2:2

Ивайло Петев дебютира с 2:2 в кипърското състезание. С новия си треньор „ Омония “ още веднъж разочарова при гостуването против „ Етникос “ (Ахна). Петев си сложи за цел класиране в евротурнирите, само че тимът е много надалеч.

Двама българи играха против треньора в дебюта му. Като запаси за „ Етникос “ влязоха Борислав Стойчев и Филип Филипов. Резултатът бе завършен още през първото полувреме, като четирите гола паднаха сред 11-ата и 22-ата минута.

Владимир Гаджев стартира титуляр за „ Анортозис “, който завоюва с 2:0 като посетител на „ Арис “ и поведе в класирането. Халфът игра тъкмо един час. Другият българин в тима Иван Бандаловски не попадна в групата.

Димитър Макриев пък влезе чак в 74-ата минута за „ Неа Саламина “, който падна с 1:2 на терена на АПОЕЛ. За домакините от Никозия продължава да отсъства Живко Миланов, който е контузен.
Източник: trud.bg