Ивайло Димитров бе доволен от победа на тима му над

...

Ивайло Димитров: Разбрах, че треньорът се е поскарал на момчетата на почивката

Ивайло Димитров бе удовлетворен от победа на отбора му над Левски с 2:1. Голмайсторът на Славия вкара изравнителното попадение в срещата.
 Левски загуби от Славия с 1:2
Славия с трагичен поврат против Левски, борбата за второто място в елита ще е безмилостна!

Филип Кръстев бе огромният воин за " белите ", Димитров още веднъж наказа " сините "

" Щастлив съм доста. Върви ми играта тук, малко голове въвеждам, само че съм удовлетворен, когато го върша. Първото полувреме Левски стояха по-добре от нас на терена, само че второто тотално ги надиграхме.

Те не направиха нищо през втората част. Аз бях на терена, не съм бил съблекалнята, само че разбрах, че треньорът се е поскарал на момчетата на почивката.

На фона на идните мачове, изцяло мислим за второто място, всичко зависи от нас ".