Ивайла Бакалова е една от най-красивите известни българки, но в

...
Ивайла Бакалова е една от най-красивите известни българки, но в
Коментари Харесай

Ивайла Бакалова съкрушена за любимия си: "Месеци наред плаках неутешимо"

Ивайла Бакалова е една от най-красивите известни българки, само че в последните месеци изживява същински призрачен сън. Припомняме, че през септември 2020 година, връщайки се в България от отмора в Италия, Ивайла Бакалова и половинката ѝ - ресторантьорът Веселин Денков-Брадата, бяха арестувани на Граничен контролно-пропусквателен пункт " Калотина ". Малко по-късно обаче манекенката бе освободена, само че спекулациите продължиха. Медии разпространиха информацията, в която се твърди, че Веселин Денков е арестуван, тъй като бил част от лихварска група.

Ивайла Бакалова заобикаля обществени изяви, само че напълно скоро даде ново изявление, в което обясни малко повече за обстановката и възприятията си. Красавицата показа пред водещата Маги Ангелова, че мъчно изживява случилото се преди седем месеца.

Виж още:

" Вече седем месеца индивидът до мен е арестуван. Имах доста тежки моменти. Аз съм персона, която дава воля на възприятията си. Прекарвам доста време в планината, където съм плакала с часове, безутешно през целия поход. Но най-после постоянно се усещам пречистена ", описа Ивайла.

" Когато разбрахме, че има разпореждане, незабавно се прибрахме от Италия, с цел да разберем какво става. Искахме да уточним нещата по почтен път, само че се оказа, че тук няма правдивост и почтеност. До ден сегашен той не е разпитван ", показа още красивата Бакалова в изявлението си за Code Fashion.

Брюнетката не скри, че раздялата им сега е сложна и мъчителна, само че възприятията сред тях са все по този начин мощни и споделени. Тя сподели, че обществената изолираност ги е сближила, а не противоположното.

Виж още:

Припомняме, че за първи път Ивайла разяснява драмата в края на септември, когато показа следното послание в Инстаграм:

" Последният месец за мен и околните ми мина в мощно оскърбление, засегнатост и необикновен стрес. Свидетел съм на позорна неправда. Няма да приказвам за журналистически стандарти, за търсенето на истината, за морала и отговорността да информираш хиляди. Винаги съм вярвала, че публицистиката е предопределение... задача, а не стока... Явно операцията е новото обикновено. Когато обстоятелствата не пасват, се заменят с измислици. Когато обвиняването куца, кръгът на " обвинени " се уголемява, тъй като е в действие остарялата максима - " в случай че не можеш да ги убедиш, объркай ги ". Аз обаче няма по какъв начин да се объркам, тъй като знам, че както и да търкалят името ми по известни и не толкоз известни сайтове, истината е една - не замествам човешки връзки за персонален комфорт. И това ще мине, и още веднъж ще излезе истината. Само че ще бъде не на първа, а последна страница ", написа тогава тя към фрагмента.

Виж още:

Изображение: https://www.instagram.com/ivailabakalova/ 

Източник: vbox7.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР