Храна за червеи. На промоция
Иван Янев
Как се бориш с опиатите в страна, която към този момент се събира в един приблизително огромен немски квартал? Никак. На вносителите им е преференциално. Населението понижава, но маржът на облагата пораства. Представяте ли си какво става в по този начин наречените „ бели страни “? Там, където потреблението е в милиони дози, където картелите въртят бюджети на дребни империи?
Тук, на тази клета, дребна територия, локалните дилъри не са империи. Те са просто нагли. Тънат в безсрамно благоденствие – скъпи коли, яхти, къщи... И най-важното...в джобовете им, като евтини ресто-стотинки, дрънкат политици, съдии и прокурори. Цялата верига е смазана с мехлем и кръв. Има ли въобще някой останал в тази система със здрава душeвност и чисти ръце, който да се изправи против тази чума? Или всички са на %?
Погледнете фотографията. Това е Ивона Христова от Враца. На 24 години. Беше млада, беше красива. Майка на две деца. Всъщност, чакайте... тя към този момент е единствено биологична майка. Физически я няма. Изчезна. Изпари се в статистиката на белия прахуляк. Децата й през днешния ден са сираци. Заради какво? Заради следващата доза заблуда, продадена от някое локално лекенце с бляскав джип.
И не си мислете, че това е единствено във Враца. Враца просто извади шанс със заглавията, тъй като момичето беше хубаво и разсъни краткотрайно, подправено страдание във Facebook. А какъв брой други – грозни, небогати, невидими младежи – станаха храна на червеите? Ако би трябвало да сме цинични и да погледнем от „ радостната страна “... в случай че въобще има такава в този пъкъл, червеите в гробищата напряко са си купонясвали с дрогираната им плът. Напушили са се гратис.
Спрете се, бе! Спрете се!!!
Просто разберете, че с цел да ви е хубаво, не е нужно да си вкарвате отрова в " занимателен режим ". Чистият допамин не е в пликче. Той е в една целувка, в обикновено допиране, в хубаво място, в случай че щете в добре свършената работа и в това да си прегърнеш детето вечерта. Толкова ли е комплицирано?
Моля ви, не ставайте храна на червеите... Жалко е. Унизително е. Днес е това момиче от Враца, на следващия ден ще е някой различен. Иска ми се да имам вяра, че никой от вас, дето в този момент ме четете, няма да е идващият в некролозите.
А към властта... Г-н Демерджиев, имате ли въобще топки за това? Имате ли смелостта да бръкнете в гнездото на стършелите или просто ще доизкарате мандата по терлици?
Спрете това кръвопролитие. Защото на следващия ден няма да останат даже хора, които да погребваме.
Фейсбук
Как се бориш с опиатите в страна, която към този момент се събира в един приблизително огромен немски квартал? Никак. На вносителите им е преференциално. Населението понижава, но маржът на облагата пораства. Представяте ли си какво става в по този начин наречените „ бели страни “? Там, където потреблението е в милиони дози, където картелите въртят бюджети на дребни империи?
Тук, на тази клета, дребна територия, локалните дилъри не са империи. Те са просто нагли. Тънат в безсрамно благоденствие – скъпи коли, яхти, къщи... И най-важното...в джобовете им, като евтини ресто-стотинки, дрънкат политици, съдии и прокурори. Цялата верига е смазана с мехлем и кръв. Има ли въобще някой останал в тази система със здрава душeвност и чисти ръце, който да се изправи против тази чума? Или всички са на %?
Погледнете фотографията. Това е Ивона Христова от Враца. На 24 години. Беше млада, беше красива. Майка на две деца. Всъщност, чакайте... тя към този момент е единствено биологична майка. Физически я няма. Изчезна. Изпари се в статистиката на белия прахуляк. Децата й през днешния ден са сираци. Заради какво? Заради следващата доза заблуда, продадена от някое локално лекенце с бляскав джип.
И не си мислете, че това е единствено във Враца. Враца просто извади шанс със заглавията, тъй като момичето беше хубаво и разсъни краткотрайно, подправено страдание във Facebook. А какъв брой други – грозни, небогати, невидими младежи – станаха храна на червеите? Ако би трябвало да сме цинични и да погледнем от „ радостната страна “... в случай че въобще има такава в този пъкъл, червеите в гробищата напряко са си купонясвали с дрогираната им плът. Напушили са се гратис.
Спрете се, бе! Спрете се!!!
Просто разберете, че с цел да ви е хубаво, не е нужно да си вкарвате отрова в " занимателен режим ". Чистият допамин не е в пликче. Той е в една целувка, в обикновено допиране, в хубаво място, в случай че щете в добре свършената работа и в това да си прегърнеш детето вечерта. Толкова ли е комплицирано?
Моля ви, не ставайте храна на червеите... Жалко е. Унизително е. Днес е това момиче от Враца, на следващия ден ще е някой различен. Иска ми се да имам вяра, че никой от вас, дето в този момент ме четете, няма да е идващият в некролозите.
А към властта... Г-н Демерджиев, имате ли въобще топки за това? Имате ли смелостта да бръкнете в гнездото на стършелите или просто ще доизкарате мандата по терлици?
Спрете това кръвопролитие. Защото на следващия ден няма да останат даже хора, които да погребваме.
Фейсбук
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ




