Иван Василев се оттегля от Локомотив София след 9 години

...
Иван Василев се оттегля от Локомотив София след 9 години
Коментари Харесай

Собственикът на Локомотив напусна клуба след 9 години

Иван Василев се отдръпва от Локомотив София след 9 години като главен финансов покровител на клуба. Новината е на " Труд ".

Бизнесменът Василев е съумял да откри човек, на който е подготвен да съобщи " щафетата " и издръжката на един от обичайните тимове у нас да е в сигурни ръце.

Новият притежател на клуба е Веселин Стоянов, койно до момента бе в Управителния съвет на Локо, като е помагал и с финансови средства.

Стоянов е до Иван Василев през цялото време на рестарта на Локомотив, тръгнал от окръжните групи през 2015 година. Сега поема напълно издръжката на футболния отбор в Първа лига.

Новият мощен човек се употребява с доверие от почитателите, защото самият той е от известните последователи на клуба.

Очакват се промени, селекцията за новия сезон също е в ход, откакто през последните дни бяха привлечени Светослав Диков, Юлиан Ненов и Симеон Славчев.

След 2015-а Иван Василев, и благодарение на Стоянов, съумя да върне " червено-черните " в елита, където те се задържаха, макар че са по-ниските места в класирането.

Но босът не съумя да откри общ език с почитателите и на няколко пъти обявяваше, че е подготвен да продаде Локомотив и да го напусне.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР