Иван Турицов си тръгна от ЦСКА
Иван Турицов се сбогува с ЦСКА, който ще напусне като свободен сътрудник, откакто договорът му няма да бъде възобновен.
Защитникът разгласява прочувствен пост в обществените мрежи, в който благодари на всички свои съотборници в интервала му в ЦСКА, на всички в клуба и на почитателите на „ алените “.
Турицов е част от мъжкия състав на ЦСКА от 2019 година, като за този интервал той изигра 222 мача с алената фланелка, с която има 7 гола и 13 асистенции.
Българският национал бе част от ЦСКА при спечелването на Купата на България през 2021 и 2026 година
Ето какво гласи прочувственият пост на Турицов за прощаване с ЦСКА:
„ Армейци,
Дойде моментът, който след повече от 7 години е време да кажа „ сбогом “ на клуба, който значи толкоз доста за мен и моето семейство.
ЦСКА не е просто клуб. Това беше моят дом, моята сбъдната фантазия и голяма част от живота ми. Като трето потомство армеец в фамилията ми, израснах с тази фланелка и постоянно съм давал всичко от себе си за емблемата.
След над 220 мача с алената фланелка, две Купи на България и незабравими европейски вечери, си потеглям с безчет мемоари, които ще останат вечно с мен.
Благодаря на всички съотборници, треньори, управление и хората, свързани с клуба. Благодаря на всички вас, които бяхте до тима и до мен през всички тези години
Нека Господ ви пази!
За мен беше чест да бъда част от този клуб, да нося тази фланелка и да бъда капитан на този тим. Това е горделивост, която ще остане с мен цялостен живот.
Тръгвам си със свито сърце, само че ЦСКА вечно ще бъде в мен.
Благодаря ви за всичко.
Само ЦСКА!
Иван Турицов “
Защитникът разгласява прочувствен пост в обществените мрежи, в който благодари на всички свои съотборници в интервала му в ЦСКА, на всички в клуба и на почитателите на „ алените “.
Турицов е част от мъжкия състав на ЦСКА от 2019 година, като за този интервал той изигра 222 мача с алената фланелка, с която има 7 гола и 13 асистенции.
Българският национал бе част от ЦСКА при спечелването на Купата на България през 2021 и 2026 година
Ето какво гласи прочувственият пост на Турицов за прощаване с ЦСКА:
„ Армейци,
Дойде моментът, който след повече от 7 години е време да кажа „ сбогом “ на клуба, който значи толкоз доста за мен и моето семейство.
ЦСКА не е просто клуб. Това беше моят дом, моята сбъдната фантазия и голяма част от живота ми. Като трето потомство армеец в фамилията ми, израснах с тази фланелка и постоянно съм давал всичко от себе си за емблемата.
След над 220 мача с алената фланелка, две Купи на България и незабравими европейски вечери, си потеглям с безчет мемоари, които ще останат вечно с мен.
Благодаря на всички съотборници, треньори, управление и хората, свързани с клуба. Благодаря на всички вас, които бяхте до тима и до мен през всички тези години
Нека Господ ви пази!
За мен беше чест да бъда част от този клуб, да нося тази фланелка и да бъда капитан на този тим. Това е горделивост, която ще остане с мен цялостен живот.
Тръгвам си със свито сърце, само че ЦСКА вечно ще бъде в мен.
Благодаря ви за всичко.
Само ЦСКА!
Иван Турицов “
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




