Иван Лилов игра близо 38 минути при победата на Дебрецен

...

Иван Лилов със силен мач за Дебрецен

Иван Лилов игра близо 38 минути при успеха на Дебрецен като посетител на Шопрон с 86:80 (20:20, 16:24, 30:19, 20:17) точки в мач от деветия кръг на мъжкото баскетболно състезание на Унгария.

Българинът, който се завърна в игра след лекуване на травма, беше титуляр и се отличи с 6 битки, 8 битки, 5 асистенции и 1 отнета топка.

Дебрецен е на шесто място в класирането с 5 победи и 4 загуби.

Тимът на Самсун загуби семейството си на Дюзче със 73:88 точки в среща от деветия кръг на шампионата на Турция във втора лига. За домакините българинът Деян Иванов игра единствено 12 минути и се регистрира с 6 точки, 3 битки и 1 асистенция. Самсун заема 14-о място в класирането с актив от 3 победи и 6 провали.

Отборът на Охрид, със Станислав Цонков в състава си, загуби като посетител от водача Блокотехна със 78:92 точки в мач от седмия кръг на шампионата на Македония. Цонков записа 8 точки, 3 битки, 4 асистенции и 1 отнета топка за 33 минути игра. Охрид има 4 триумфа и 3 провали, което му отрежда четвърто място във краткотрайното класиране./БТА