Иван Горанов игра цял мач за Ламия при равенството срещу

...

Горанов титуляр при равенство на Ламия

Иван Горанов игра цялостен мач за Ламия при равенството против Волос в 11-ия кръг на гръцкото състезание. Двубоят приключи 2:2, като домакините на два пъти повеждаха, само че не съумяха да стигнат до трите точки. Томас Де Винсенти даде задатък на Ламия в 10-ата минута, само че в 38-ата Пауло Фернандес изравни. В ответната офанзива Кристофър Нунес вкара второ попадение за домакините, а крайния резултат оформи Жан Бариентос в 56-ата минута.

В другите мачове през вчерашния ден ПАОК се наложи с 2:0 над Янина с два гола още до 10-ата минута, със същия резултат Йоникос победи като посетител ОФИ Крит, а Атромитос и Арис направиха нулево тъждество.

Начело в класирането с цялостен актив от 30 точки е Панатинайкос. Днес " детелините " излизат в огромното дерби против Олимпиакос, който е в рецесия и изостава с 10 точки от безконечния си противник. Втори е АЕК с 24 точки, следван от изненадата Волос с 21. Ламия на Горанов е на 10-о място с 9 точки.