ITV са изправени пред сериозен проблем с графика, ако Манчестър

...

ITV възникна сериозен проблем с излъчването на потенциален финал за Купата на Англия на Уембли

ITV са изправени пред сериозен проблем с графика, в случай че Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед доближат финала за Купата на Англия през май.

И двата клуба доближиха до полуфиналите, където ще се изправят надлежно против Челси и Ковънтри Сити. Сити победи Нюкасъл на четвъртфиналите с два гола на Бернардо Силва, които ги видяха напред.

Междувременно Юнайтед завоюва типичен мач против Ливърпул, като Амад означи надвит гол в 120-ата минута за Червените дяволи. Полуфиналите ще се проведат през април, само че успехите за Сити и Юнайтед може да основат проблеми.

Ако стигнаха до финала, това щеше да се повтори предходната година, когато тимът на Пеп Гуардиола подвигна трофея. Този мач беше плануван за 17:30, само че беше изместен назад за 15:00 заради опасения, че първичният начален час ще сътвори проблеми за почитателите.

Вероятно началният час още веднъж ще бъде преместен към по-ранен час, в случай че Сити и Юнайтед са двамата финалисти. Това би представлявало голям пробле...