Италия постигна победа с 2:0 над Еквадор във втората си

...

Италия победи Еквадор с голове в началото и края на мача

Италия реализира победа с 2:0 над Еквадор във втората си контрола от мартенското американско турне. Резултатът на " Ред Бул Арена " в Ню Джърси вкара Лоренцо Пелегрини още в 3-ата минута със страховит удар от към 20 метра. В добавеното време на мача Николо Барела оформи крайния резултат.

Възпитаниците на Лучано Спалети записаха втора поредна победа, откакто преди няколко дни се постановиха с 2:1 над Венецуела.

Двубоят стартира чудесно за Италия. В 3-ата минута " скуадра аздура " получи опция да извърши директен свободен удар на към 20 метра от вратата. Федерико Димарко нанесе удар, който срещна стената. Топката попадна в Лоренцо Пелегрини, който с приказен шут не остави шансове на Хавиер Бураи - 1:0.

В 69-ата минута " Ла Три " за първи път затрудни по-сериозно Гулиелмо Викарио. Гонсало Плата проби отдясно, оправи се с Матео Дармиан, навлезе във вътрешността и нанесе мощен удар, който вратарят мазета. Топката се озова в Первис Еступинян на границата на наказателното поле. Левият халф-бек потърси далечния ъгъл, като топката профуча рисково около вратата.

В третата минута на добавеното време на втората част Николо Барела вкара втори гол за Италия. Халфът на Интер получи отличен извеждащ пас от Джовани Ди Лоренцо и останал самичък против Бураи го трансферира за крайното 2:0.

Италия - Еквадор 2:0

1:0 Лоренцо Пелегрини (3)

2:0 Николо Барела (90+3)