Италия победи Колумбия с 3:1 в 1/4-финален мач от световното

...

Италия надигра Колумбия за място на 1/4-финалите на Мондиала за младежи до 20 г.

Италия победи Колумбия с 3:1 в 1/4-финален мач от международното състезание по футбол за младежи до 20 години в Аржентина.

Италианците поведоха още в 9-ата минута. Чезаре Казадей засече с глава центриране от ъглов удар на Томазо Балданци.

Половин час по-късно възпитаниците на Кармине Нундзиата удвоиха задатъка си. Чезаре Казадей добави и асистенция на сметката си, откакто смъкна топката с глава към Томазо Балданци. Полузащитникът стреля от вътрешността на вратарското поле за 2:0.

След почивката " скуадра адзура " продължи да бележи. Секунди след подновяването на играта Франческо Пио Еспосито засече с пета подаване по земя на Томазо Балданци.

Колумбийците означиха почетно попадение в 49-ата минута. Йохан Торес се регистрира с впечатляващ гол. Защитникът насочи акуратен изстрел отвън наказателното поле.

Символичните посетители имаха опция да повишат преднината си, само че Чезаре Казадей стреля с глава в лявата греда.

На полуфиналите Италия ще се изправи против спечелилия от срещата сред Южна Корея и Нигерия.

Репортаж от срещата можете да видите във видеото.