Донарума: Горд съм, че ще играя за Манчестър Сити във Висшата лига
Италианският национал Джанлуиджи Донарума показа, че е подготвен за предизвикването в Англия и за конкуренцията с Джеймс Трафърд на вратата на Манчестър Сити.
26-годишният пазач бе притеглен от Пари Сен Жермен в последния ден на трансферния прозорец с петгодишен контракт.
" Винаги съм мечтал да играя във Висшата лига, защото тя е най-хубавата в света. Да играя за Манчестър Сити е страхотна страст и съм подготвен за това предизвикателство ", съобщи той.
Донарума бе показан като състезател на Манчестър Сити
" Гражданите " оповестиха привличането на вратаря
Донарума акцентира, че здравословната конкуренция с Трафърд ще помогне и на двамата да се развиват, а задачата му е " да напише история " с екипа на Сити и да донесе колкото се може повече титли.
" Горд съм, че съм тук и съм благополучен от избора, който направих. Надявам се да накарам почитателите да се гордеят и да спечелим доста титли дружно ", добави вратарят.
Донарума: Нямах самообладание да мина в Манчестър Сити
Италианският вратар е горделив, че е мечтан от " най-силния клуб в света "
Донарума може да направи дебют в градското дерби против Манчестър Юнайтед в неделя, като Сити е 13-и в класирането с три точки от три мача.
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




