Италианският национал Андреа Белоти отбеляза два гола за успеха на

...

Бивш играч на Левски вкара в Серия А и си изкара червен картон

Италианският национал Андреа Белоти означи два гола за триумфа на Торино с 3:2 против гостуващия Сасуоло в среща от 36-ия кръг на италианската Серия „ А ". По този метод „ биковете " резервират своите шансове за попадане в европейските клубни шампионати на есен. Футболистите, водени от Валтер Мадзари са с актив от 60 точки и заемат 6-то място във краткотрайното класиране.

Победата за домакините не пристигна по никакъв начин елементарно, макар че Сасуоло игра повече от час с човек по-малко.

Бившият футболист на Черно море и Левски Мехди Бурабия откри резултата за Сасуоло в 27-та минута и стъписа последователите на ст. „ Олимпико Гранде Торино ".

Само две по-късно обаче той си изкара втори жълт и респективно червен картон, което наклони везните в интерес на съперника.

В 56-та минута Андреа Белоти означи първото си попадение в мача, само че в 71-та Пол Лирола върна преднината на гостите.

Десет по-късно резервата Симоне Дзадза още веднъж възвърне равенството, а секунди по-късно Белоти вкара решителния гол за Торино.