Италианският гранд постигна инфарктна победа с 2:1 при домакинството си

...

Лидерът в Серия А с неочаквано трудна победа у дома си, дошла в 90'

Италианският гранд реализира инфарктна победа с 2:1 при семейството си на 17-ия в Венеция!
Изненадващо гостите поведоха в резултата в 19-ата минута, когато Тома Анри засече центриране с глава и благодарение на горната греда матира Самир Ханданович. В 36-ата минута Лаутаро Мартинес стреля рисково, само че пропусна задачата със сантиметри.
Пет минути преди почивката " нерадзурите " се върнаха в мача посредством Николо Барела, който засече отбита топка и я прати в десния ъгъл. ВАР прегледа обстановката, защото играчите на Венеция претендираха за нарушаване, само че попадението остана.
В 70-ата минута Димарко стреля непосредствено от директен свободен удар, само че стражът на гостите Лецерини направи ужасно избавяне. Така се стигна до 90-ата минута, когато Думфрис комбинира с Един Джеко и босненецът прати кълбото в долния ляв ъгъл с глава, донасяйки трите точки на Интер.
Тимът на Симоне Индзаги събра 53 точки на върха и към този момент има задатък от 5 пред втория Милан. Венеция пък остана на дъното с едвам 18 пункта след 22 изиграни кръга!

Източник: sportlive.bg