История за дъщерята на първично зло, опитваща се да завладее

...
История за дъщерята на първично зло, опитваща се да завладее
Коментари Харесай

Големи продажби — и големи съкращения. Какво вълнува индустрията на видеоигрите?

История за дъщерята на първично зло, опитваща се да завладее човечеството, направи повече от 900 милиона $ за една седмица и беше най-бързо продаваната видеоигра на компанията в миналото, съгласно студиото, което съумя.

Игра, която ви разрешава да изследвате същото учебно заведение, което е посещавал Хари Потър, и да научите същите заклинания и секрети, продадени 22 милиона копия предходната година, споделя президентът на компанията.

И Disney преди малко заплати 2 милиарда $ за владение на част от компанията, основала Fortnite, сякаш „ пристрастяващата “ видеоигра, която разрешава на Питър Грифин да стреля с автоматизирана пушка по Железния човек.

Миналата година беше забележителна за промишлеността на видеоигрите, белязана от големи игри и продажби на записи.

Но това беше година, в която студиата за игри уволниха хиляди чиновници...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР